Loading...
28.10
13:30
logoAnkara Demir
-
logoGemlik Sümerbey
1
28.10
13:30
logoAnkaraspor
2
logoKırklarelispor
2
28.10
MS
logoDüzcespor
-
logoIsparta 32 Spor
2
28.10
13:30
logoEskişehir Anadolu SF
2
logo68 Aksaray Bld
1
28.10
13:30
logoG.Gebzespor
-
logoYeşilyurt SK
4
28.10
13:30
logoGMG Kastamonuspor
1
logoErzincanspor
4
28.10
13:30
logoİnegölspor
1
logoSebat Spor
4
28.10
MS
logoKars 36 Spor
-
logoAntalyaspor
2
28.10
13:30
logoSerik Spor
-
logoHakkari Zap
1
28.10
13:30
logoSilivrispor
3
logoBeyoğlu Y.Çarşı
2
28.10
15:00
logoAdana 01 FK
-
logoKütahyaspor
-
28.10
15:00
logoBalıkesirspor
-
logoArnavutköy Bld.
-
28.10
15:00
logoF. Karagümrük
-
logoSomaspor
-
28.10
İPT
logoKarabük İ.Y.
-
logoİskenderunspor A.Ş.
-
28.10
13:30
logoMenemen FK
-
logoKaracabey Bld
1
28.10
15:00
logoŞanlıurfaspor
1
logoGölcükspor
-
28.10
15:00
logoÜmraniyespor
-
logoK.Ç Sinopspor
-
28.10
15:30
logoFethiyespor
-
logoEyüpspor
-
28.10
18:00
logoSakaryaspor
-
logoBursa Yıldırım
-
28.10
20:30
logo52 Orduspor FK
-
logo1461 Trabzon FK
-
28.10
20:30
logoMilan
-
logoBologna
-
28.10
20:30
logoParma
-
logoUdinese
-
28.10
20:30
logoVenezia
-
logoInter
-
28.10
22:45
logoGenoa
-
logoJuventus
-
28.10
22:45
logoMonza
-
logoNapoli
-

Emtia

GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

04/15/2026, 12:30:00 PM
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6905.066905.91-0.80%
GUMUSGümüş Gram113.14113.21-1.04%
Ons AltınOns Altın00-0.87%
Has AltınHas Altın6870.536871.38-0.80%
CEYREKALTINÇeyrek Altın11028.7711282.410.18%
YARIMALTINYarım Altın21988.6022564.820.18%
TAMALTINTam Altın44115.0744991.640.18%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını45815.0046500.000.45%
ATAALTINAta Altın45493.6646647.770.18%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3929.003933.320.18%
18AYARALTIN18 Ayar Altın5031.875037.410.18%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6286.406293.310.18%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın110287.66112065.060.18%
BESLIALTINBeşli Altın223332.52227718.410.18%
GREMSEALTINGremse Altın110287.66112824.120.18%
RESATALTINReşat Altın45493.6646647.770.18%
HAMITALTINHamit Altın45493.6646647.770.18%
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Bizi Takip Edin